BLACHPROFIL 2  jest cenionym producentem pokryć dachowych i elewacyjnych. W swojej ofercie firma posiada pokrycia dachowe, płyty warstwowe, blachy konstrukcyjne, systemy elewacyjne, systemy rynnowe oraz kasetony ścienne. BLACHPROFIL 2 oferuje również usługi obróbki stali w ramach Stalowego Centrum Usługowego. Firma rozwija się z roku na rok i wprowadza co raz to nowsze produkty i rozwiązania do swojej oferty.

 

MODUŁOWE POKRYCIA DACHOWE BLACHPROFIL 2:

IZI

IZI to dwumodułowa dachówka blaszana, wykonana z wielką starannością. Swoim kształtem przypomina dachówkę płaską.

ZET ROOF

Ta dachówka blaszana swoją nazwę zawdzięcza przetłoczeniu typu Z, które zapewnia trwałość na wiele lat.

KOMPAKTOWE DACHÓWKI BLASZANE BLACHPROFIL 2:

HETA 2.0

Heta 2.0 w formie dwumodułowych arkuszy o unikalnym wzorze i nowoczesnym wyglądzie. Gotowe otwory konstrukcyjne przyspieszają montaż.

ALFA 2.0

ALFA 2.0 w formie dwumodułowych arkuszy łączy dobre cechy dachówek ciętych na wymiar i modułowych rozwiązań. Gotowe otwory konstrukcyjne przyspieszają montaż.

STIGMA 2.0

STIGMA® 2.0 w formie dwumodułowych arkuszy o kształcie nawiązującym do dachówek ceramicznych. W dachówkach zastosowano nowe rozwiązania ułatwiające montaż.

BAVARIA 2.0

BAVARIA Roof 2.0 w formie dwumodułowych arkuszy. Dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądami jest często wybierany przez klientów. Gotowe otwory konstrukcyjne przyspieszają montaż.

GAMMA 2.0

GAMMA 2.0 w formie dwumodułowych arkuszy. Ich kształt wzorowany jest na klasycznych dachówkach ceramicznych. Gotowe otwory konstrukcyjne przyspieszają montaż.

KLASYCZNE DACHÓWKI BLASZANE BLACHPROFIL 2:

HETA

HETA to klasyczne dachówki blaszane cięte na wymiar. Autorski wzór, który nadaje budynkom nowoczesnego wyglądu. Zastosowano autorskie rozwiązania, dzięki którym montaż arkuszy będzie prostszy, a łączenia niewidoczne.

ALFA

Alfa to klasyczne dachówki blaszane o modułach 350 lub 400 mm. Zastosowano autorskie rozwiązania, dzięki którym montaż arkuszy będzie prostszy, a łączenia niewidoczne.

STIGMA

STIGMA to klasyczne dachówki blaszane, cięte na wymiar, dzięki czemu są idealnie dopasowane do projektu dachu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym montaż jest prostszy i niezauważalny.

BAVARIA

BAVARIA Roof to klasyczne dachówki blaszane cięte na wymiar. Charakterystyczny wzór jest bardzo częstym wyborem, a rozwiązania technologiczne docenili dekarze.

GAMMA

GAMMA to klasyczne dachówki blaszane cięte na wymiar, których kształt nawiązuje do tradycyjnych pokryć ceramicznych. Zastosowane technologie i rozwiązania ułatwiają montaż.

INNE POKRYCIA DACHOWE:

PANELE DACHOWE LAMBDA 2.0

Panele dachowe LAMBDA 2.0 to ulepszona wersja poprzedniej generacji. Nowa oferta daje jeszcze więcej możliwości konfiguracji, a najnowsza technologia zapewnia wysoką estetykę i łatwość montażu.

BLACHY TRAPEZOWE

Blachy trapezowe są uniwersalnym produktem w przemyśle budowlanym. Najczęściej używane jako pokrycia dachowe lub elewacyjne.

INNE:

BLACHY PŁASKIE

W ofercie nisko i wysoko przetworzony materiał stalowy stosowany w produkcji szerokiej gamy wyrobów.

KASETONY

Oferowane przez BP2 rozwiązania to idealne rozwiązania dla budownictwa obiektów handlowych, przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej.

PŁYTY WARSTWOWE

Płyty warstwowe wykorzystywane w budownictwie inwestycyjnym, szczególnie tam, gdzie liczy się koszt i czas budowy – skracając go nawet o 50-60% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.

RYNNY INGURI

Systemy INGURI w wariantach 125/87, 150/100. Kompletne systemy rynnowe produkowane z najwyższej jakości stali powlekanej organicznie lub powłokami metalicznymi Aluzinc.