Blachodachówka modułowa, która pobudza wyobraźnię

0

Blachodachówka modułowa, która pobudza wyobraźnię

Firma BUDMAT® powstała w 1991 r. W kolejnych latach działalności nieustannie rozwijała zakres świadczonych usług. Nowoczesne sposoby zarządzania, podnoszenie standardów produkcji i umiejętność pozyskiwania nowych Klientów, ulokowały przedsiębiorstwo w czołówce producentów stalowych systemów dachowych, elewacyjnych oraz rynnowych w Polsce.

Od 1996 r. BUDMAT® produkuje pokrycia dachowe (blachodachówki) z blach stalowych ocynkowanych i powlekanych organicznie, które cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród Klientów indywidualnych, Wykonawców jak i Inwestorów. Ofertę produktów BUDMAT® w 2013 r. wzbogacono o wyjątkową blachodachówkę panelową Venecja. To produkt wykonany z najwyższą dbałością o każdy szczegół – od oszczędności, poprzez szybkość wykonania, aż do bezpieczeństwa i trwałości dachu na wiele lat. Blachodachówka modułowa Venecja to produkt dostępny „od ręki”.

Blachodachówka modułowa Venecja wyróżnia się unikalnym kształtem – 5 falami dolnymi i 6 wierzchołkami – a ponadto posiada specjalnie uformowane naroża, aby umożliwić idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu. Tworzy to efekt jednolitej powierzchni połaci dachu, a także chroni go przed dostaniem się opadów atmosferycznych pod powierzchnię blachodachówki. Specjalnie zaprojektowana przednia krawędź każdego arkusza pozwala na swobodne odrywanie się skroplin wody i cyrkulację powietrza. Rozwiązanie to podnosi odporność produktu na korozję i zapobiega zaleganiu opadów atmosferycznych na połaci dachu.

 

 

Venecja to również najbardziej ekonomiczne i wygodne rozwiązanie na dach. Blachodachówka modułowa Venecja ma o 20% mniejszy odpad w porównaniu z innymi pokryciami stalowymi. Arkusze blachodachówki Venecja są względem siebie identyczne, niewielkie i lekkie (~3,7kg) – nie ma kłopotów z dopasowywaniem arkuszy na dachu. Na jednej standardowej europalecie zmieścić możemy aż 350 arkuszy (281,75m² dla modułu 350 i 322m2 dla modułu 400) pokrycia dachowego Venecja. Produkt jest idealnie ułożony, zabezpieczony, a dzięki temu łatwy w transporcie.

 

 

BUDMAT® pomyślał również o Wykonawcach – łatwy i szybki montaż zapewniają fabrycznie przygotowane otwory pod wkręty. Wykonawca nie musi wyznaczać i wywiercać punktów wkręcania do mocowania blachodachówki. Ponadto moduł 350mm/400mm blachodachówki Venecja zapewnia mniejsze ilościowo zużycie łat, wkrętów i tym samym krótszą pracę wykonawcy na dachu. Venecja to również możliwość łatwego montażu okien dachowych na gotowym już dachu – nie ma konieczności demontażu całej wysokości połaci – wystarczy wyciągnąć potrzebną ilość modułów.

 

 

Dbałość o każdy szczegół, najwyższa jakość szwedzkiej stali oraz unikalna powłoka ochronna X-Matt, pozwalają nam udzielić na blachodachówkę Venecja nawet do 50 lat pisemnej gwarancji*. Venecja to idealne rozwiązanie dla każdego domu.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronach firmy BUDMAT®:

http://www.budmat.pl

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie
dachowka-ceramiczna-sinfonie-creaton

Historyczne formy dachówek – eleganckie i zawsze modne

Wkręty farmerskie Koelner do konstrukcji dachowych