Braas

Sprawdź produkty firmy Braas

Zdecydowanie BMI BRAAS stanowi synonim jakości i niezawodności.  Od kiludziesięciu lat w naszym kraju BMI BRAAS dostarcza najlepsze dachówki ceramiczne i betonowe. Od tradycyjnych i klasycznych wzorów nawiązujących swoim wyglądem do dachówek historycznych, przez niezwykle popularne obecnie dachówki płaskie, aż po nowoczesne i designerskie produkty jak np. Brass Smaragd.

Dachówki ceramiczne i betonowe Brass to jedne z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. . Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej.

Czym jest grupa BMI?

W wyniku połączenia Monier Braas i Icopal – jednych z największych i najbardziej prestiżowych marek w branży – powstał międzynarodowy koncern BMI Group, oferujący szeroki zakres rozwiązań dostępnych na rynku pokryć dachowych.

Modele dachówek ceramicznych BRAAS:

Rubin 13 V

Jeden z najpopularniejszych modeli dachówek Braas. Ekskluzywny wygląd RUBIN A 13V podkreśli niepowtarzalny charakter Twojego domu.

Rubin 9V

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas. Duży format oraz przesuw do 30 mm sprawiają, że dachówka jest uniwersalna i można stosować ją nie tylko na dużych i prostych dachach.

Akcesoria:

System Wakaflex

System Wakaflex jest przeznaczony do wykonania szczelnej i estetycznej obróbki kominów, ścian i innych elementów przechodzących przez połać dachu. Wakaflex jest bardzo wytrzymały dzięki siatce aluminiowej zatopionej w poliizobutylenie.

Figaroll Plus

Figaroll Plus to taśma kalenicowa, która pełni funkcje uszczelniająco-wentylacyjną. Taśma Figaroll Plus znajduje zastosownie przy takich elementach dachu jak kalenica, grzbiet czy okap.