BUDMAX Nakło

Strzelecka 112, Nakło

Pon. - Pt.
07.00 – 16.00
Sob.
08.00 – 13.00

Firma BUDMAX z Nakła (województwo opolskie) jest akcjonariuszem sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Hurtownia dachowa BUDMAX dystrybuuje pokrycia dachowe renomowanych producentów, z którymi współpracuje PHD. BUDMAX działając w sieci PHD tworzy największą sieć hurtowni dachowych w Polsce. Skontaktuj się z firmą BUDMAX korzystając z danych powyżej.

 

Od firmy:

Firma Budmax oferuje kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane, pokrycia dachowe odbiorców indywidualnych, wykonawców oraz hurtownie.

Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami materiałów budowlanych. Oferujemy pomoc w doborze materiałów z uwzględnieniem potrzeb każdego klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie oznacza to negocjacje cenowe, a dla stałych partnerów handlowych gwarantujemy atrakcyjne rabaty.

Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają ważne certyfikaty jakości i dokumenty gwarancyjne. Nasi pracownicy posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną w dziedzinie materiałów budowlanych, którą w sposób profesjonalny przekazują naszym klientom. Towar na budowę dostarczamy własnymi środkami transportu.