Complex House Chmielnik

Chmielnik 277b, Chmielnik

Pon. - Pt.
7.00 - 16.00
Sob.
nieczynne

Firma ComplexHouse z Chmielnika (województwo podkarpackie) jest akcjonariuszem sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Hurtownia dachowa ComplexHouse dystrybuuje pokrycia dachowe renomowanych producentów, z którymi współpracuje PHD. ComplexHouse działając w sieci PHD tworzy największą sieć hurtowni dachowych w Polsce. Skontaktuj się z firmą ComplexHouse korzystając z danych powyżej.

 

Od firmy:

Firma COMPLEX HOUSE Sp. z o. o. powstała aby sprostać wymaganiom i potrzebom oraz zapewniać bezpieczeństwo nawet najbardziej wymagającym inwestorom pod względem technicznym i jakościowym oferując profesjonalną i kompleksową obsługę budowy.

Realizujemy inwestycje nie tylko klientów indywidualnych ale także  dla dużych inwestorów z całego podkarpacia oraz województw ościennych.

Współpracujemy z wieloma rekomendowanymi producentami i dostawcami materiałów budowlanych. Mamy sprawdzonych i profesjonalnych wykonawców co gwarantuje terminowe wykonanie zleceń. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści i doradcy z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach.