DACHLUX Wolica

al. Katowicka 45, Wolica

Pon. - Pt.
08.00 – 17.00
Sob.

kom: 511 938 951
kom: 511 938 958
kom: 786 954 270
kom: 509 702 908

 

Firma DACHLUX z Wolicy (województwo mazowieckie) jest akcjonariuszem sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Hurtownia dachowa DACHLUX dystrybuuje pokrycia dachowe renomowanych producentów, z którymi współpracuje PHD. DACHLUX działając w sieci PHD tworzy największą sieć hurtowni dachowych w Polsce. Skontaktuj się z firmą DACHLUX korzystając z danych powyżej.

 

Od firmy:

Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów pokryć dachowych. Zapewniamy szeroki wybór dachówek(ceramicznych, betonowych, blachodachówek i in.), systemów termoizolacji dachów, systemów rynnowych, a także akcesoriów do kładzenia dachów. Wykonujemy bezpłatne wykonanie profesjonalnego kosztorysu i pomiarów. Zapewniamy również transport zakupionych u nas materiałów.
Współpracujemy z profesjonalnymi i solidnymi ekipami dekarskimi, które podsiadając odpowiednie certyfikaty i autoryzacje, przeszły także profesjonalne szkolenia pod okiem producentów.

Zapraszamy Państwa do 11 oddziałów naszej firmy na terenie Warszawy i obszaru podwarszawskiego, gdzie życzliwi i wyszkoleni konsultanci udzielają Państwu praktycznych wskazówek, które pomogą w wyborze materiałów dachowych.