Jesteś solidnym dekarzem albo solidnym cieślą? Jesteś dumny ze swojej pracy? Jeżeli tak, to bardzo dobrze. Sieć Polskie Hurtownie Dachowe wspiera takich wykonawców jak Ty! Mamy dla Ciebie darmowy zestaw upominków, który odbierzesz w jednym z naszych punktów handlowych.

A może masz chrapkę na większe nagrody?

Zawalcz w naszym konkursie o WINDĘ DEKARSKĄ GEDA. Szczegóły poniżej.

 

KROK 1 – Zarejestruj się w bezpłatnym programie SOLIDNY DEKARZ WSPIERANY PREZ PHD, rejestracja zajmie Ci chwilę, a możesz sporo zyskać. Za samą rejestrację zdobywasz nagrodę gwarantowaną.

NAGRODA GWARANTOWANA – ZESTAW GADŻETÓW do odebrania w wybranej hurtowni sieci PHD:

  • ultra ciepła, cienka, wygodna i designerska czapka zimowa doskonała do pracy w niskich temperaturach,
  • klasyk nad klasykami – ołówek dekarski,
  • niezawodna miara składana,
  • smycz do organizacji drobnych szpargałów i kluczy.

*jeżeli jesteś już zarejestrowany w naszym programie, zgłoś w swojej hurtowni chęć odbioru nagrody gwarantowanej lub napisz na marketing@phd.pl

KROK 2 – Jeśli chcesz zawalczyć o windę dekarską wystarczy, że po rejestracji w programie do końca stycznia 2022 zrobisz zakupy za 5000 zł netto w jednej z hurtowni sieci PHD. Następnie zarejestruj zakup w programie dekarskim SOLIDNY DEKARZ do czasu rozpoczęcia targów BUDMA 2022 tj. 01.02.2022 r.

 

OTRZYMASZ OD NAS:

  • BILET W WERSJI ELEKTRONICZNEJ NA TARGI BUDOWLANE BUDMA 2022 (nie musisz kupować biletu, a na naszym stoisku będzie czekało na Ciebie sporo atrakcji)
  • MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W WYJEŹDZIE ORGANIZOWANYM przez nasze hurtownie na targi BUDMA 2022*
  • i to co najważniejsze, udział w KONKURSIE O NAGRODĘ GŁÓWNĄ – WINDA GEDA LIFT 200 STANDARD. Zwycięzcę wyłonimy spośród wszystkich uczestników, którzy spełnią powyższe wymagania, stawią się na BUDMIE i odpowiedzą na jedno pytanie konkursowe.

*o wyjazdach organizowanych poinformujemy uczestników w styczniu 2022 r.