KRONEX Zgorzelec

Francuska 41, Zgorzelec, Polska

Pon. - Pt.
08.00 – 17.00
Sob.
08.00 – 13.00

Firma KRONEX ze Strzegomia (województwo dolnośląskie) jest akcjonariuszem sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Hurtownia dachowa KRONEX dystrybuuje pokrycia dachowe renomowanych producentów, z którymi współpracuje PHD. KRONEX działając w sieci PHD tworzy największą sieć hurtowni dachowych w Polsce. Skontaktuj się z firmą KRONEX korzystając z danych powyżej.

 

Od firmy:

„KRONEX” jest firmą handlową wyspecjalizowaną w sprzedaży pokryć i akcesoriów dachowych. Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam zaoferować materiały najwyższej jakości. Przez ten czas zyskaliśmy uznanie wielu klientów.

Oferujemy Państwu różnorodne pokrycia dachowe, okna, rynny jak i inne akcesoria potrzebne przy budowie dachu. Sprzedawane przez nas materiały występują w szerokim asortymencie wzorów, kształtów i kolorów zadowolą więc nawet najbardziej wymagającego klienta.

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi gwarantując wysoką jakość sprzedawanych usług i produktów. Od początku pracy z klientem zaczynając od pomiaru dachu poprzez kalkulację komputerową kończąc na transporcie zamówionego materiału na plac budowy, monitorujemy przebieg każdego zlecenia gdyż klient jest dla nas najważniejszy.