Kwadratowe rynny NIAGARA – jakość do kwadratu!

niagara
0

Rynny kwadratowe NIAGARA – jakość do kwadratu!

Systemy rynnowe – obowiązkowy element każdego dachu

Orynnowanie jest koniecznym elementem w każdym domu. Dobrze dobrane rynny odprowadzają wodę deszczową oraz zapewniają ochronę przed wilgocią. Rynny kwadratowe coraz częściej goszczą w domostwach. Jest to świetna alternatywa dla budynków o nowoczesnym i prostym designu. Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Tak powstał system rynnowy NIAGARA o kwadratowym kształcie.

 

Rynny kwadratowe to nowoczesny design

Rynna kwadratowa to doskonałe dopełnienie modernistycznych budynków. Nawet półokrągłe rynny nie będą wyglądać tak dobrze w budynkach o nowoczesnym kształcie – rynny kwadratowe dzięki swojemu krojowi sprawdzą się w takim przypadku o wiele lepiej.

 

Kompletny system odwadniania

System rynnowy NIAGARA zawiera wszystkie potrzebne elementy do sprawnego i łatwego montażu. Może być montowany w czterech wariantach: okapowym, bezokapowym, gzymsowym i ukrytym. Rynny kwadratowe NIAGARA zbudowana jest ze stalowych elementów pokrytych zabezpieczającą powłoką poliuretanową. Rynny występują w kolorze czarnym oraz antracytowym.

 

Rynna kwadratowa, czyli jakość do kwadratu

Kwadratowy system rynnowy NIAGARA został stworzony z myślą o estetyce, funkcjonalności, ale przede wszystkim wytrzymałości. Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć produkty zachwycające nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również aspektem wizualnym.

 

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie
Jaką membranę wybrać na dach o nachyleniu połaci od 7 do 10 stopni - blog - 02

Jaką membranę wybrać na dach o nachyleniu połaci od 7 do 10 stopni? – CREATON

Zalety dachu bez okapu