MIESIĄC AVALINE W PHD

MIESIĄC AVALINE W PHD
0

MIESIĄC AVALINE W PHD

MIESIĄC PRODUCENTA w sieci Polskie Hurtownie Dachowe to specjalne promocje przygotowane dla klientów firm zrzeszonych w naszej grupie. Co miesiąc we współpracy z innym producentem pokryć lub akcesoriów dachowych będziemy przygotowywać atrkacyjne programy sprzedażowe. Zaczynamy od marki Avaline.

 

Marka AVALINE to marka własna sieci PHD.  Stworzyliśmy markę pokryć i akcesoriów dachowych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku przyświecał nam jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało nam się dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z naszych produktów masz pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata.

 

 

Od 1 lutego do końca miesiąca możesz uzyskać specjalne ceny na prodykty AVALINE, a w tym okna trzyszybowe Avaline Elite, superenergooszczędne okna trzyszybowe AVALINE ELITE ULTRA, membrany dachowe, blachodachówki czy systemy rynnowe. Odwiedź jeden z naszych niemal 130 oddziałów w Poslce i zapytaj o ofertę na promocyjne pordukty.

 

AVALINE >> www.avaline.pl

SIEĆ SPRZEDAŻY >> https://www.phd.pl/siec-sprzedazy/

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie

Drugie szkolenie handlowców PHD

Niezbędne akcesoria dachowe