MIESIĄC PRODUCENTA – VELUX – KWIECIEŃ 2021

MIESIĄC PRODUCENTA - VELUX - KWIECIEŃ 2021
0

MIESIĄC PRODUCENTA – VELUX – KWIECIEŃ 2021

MIESIĄC PRODUCENTA w sieci Polskie Hurtownie Dachowe to specjalne promocje przygotowane dla klientów firm zrzeszonych w naszej grupie. Co miesiąc we współpracy z innym producentem pokryć lub akcesoriów dachowych będziemy przygotowywać atrakcyjne programy sprzedażowe. W kwietniu ofertę przygotował producent okien VELUX.

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Firma jest obecna w Polsce od 1990 roku. Zatrudnia ponad 4000 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich 10 lat Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 900 mln zł w modernizację i rozwój fabryk.

 

 

Od 12 do 23 kwietnia  możesz uzyskać specjalne ceny na produkty VELUX takie jak: okna Standard, okna Standard Plus, zestawy izolacyjne BDX 2000 i wybrane typy kołnierzy. Odwiedź jeden z naszych niemal 130 oddziałów w Polsce i zapytaj o ofertę na promocyjne produkty.

OKNA DACHOWE VELUX STANDARD

 

Okna dachowe dwukomorowe Standard wyposażone są w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe pozwalające jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. Kombinacja innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ oraz dodatkowej uszczelki zapewnia świetne parametry izolacyjne i niższe rachunki za energię. Wygodny uchwyt otwierający u góry zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeśli bezpośrednio pod nim znajdują się meble. Płynące z nich korzyści odczuwa się przez wiele lat komfortowego użytkowania

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://www.velux.pl/produkty/okna-dachowe/gorne-otwieranie-standard

OKNA DACHOWE VELUX STANDARD PLUS

 

Nowoczesne okna dachowe drewniane z górnym otwieraniem Standard Plus to okna przyszłości, które zostały zaprojektowane tak, aby w jak największym stopniu odpowiadały na potrzeby użytkowników. Wyposażono je w innowacyjny pakiet 3-szybowy, dzięki któremu możesz cieszyć się bardzo wysokim komfortem cieplnym i dźwiękowym, a także wyjątkowo czystymi szybami dzięki powłoce łatwozmywalnej. Poza dobrze znaną i sprawdzoną konstrukcją ThermoTechnology™ okna posiadają również rozwiązania, które dotychczas były stosowane tylko w produktach premium. Dziś dbamy o to, by komfort życia na poddaszu był dostępny dla każdego.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://www.velux.pl/produkty/okna-dachowe/gorne-otwieranie-standard-plus

SYSTEM CIEPŁEGO MONTAŻU BDX 2000

 

System ciepłego montażu VELUX to gwarancja najlepszego połączenia okna z warstwami izolacji dachu. System składa się z trzech elementów oferowanych jako zestaw BDX 2000.

Rama izolacyjna BDX wykonana z 2-warstwowego polietylenu o dwóch poziomach twardości, zapewniająca idealne dopasowanie do okna i konstrukcji dachu oraz skuteczne ocieplenie zewnętrznej powierzchni okna.

Wokółokienna izolacja BFX, wykonana z plisowanej włókniny polipropylenowej, zapewniająca idealne dopasowanie do okna, konstrukcji łat oraz szczelność przed wilgocią i wiatrem, zachowując konieczną wentylację niższych warstw dachu.

Teleskopowa, wytrzymała rynna odwadniająca chroniąca przed wilgocią mogącą wystąpić pod pokryciem dachowym.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://www.velux.pl/produkty/produkty-montazowe/system-cieplego-montazu

 

 

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie
iedy_warto_kupic_na_swoj_dach_dachowke_barwiona_w_masie_01

Kiedy warto kupić na swój dach dachówkę barwioną w masie?

jakie-sa-rodzaje-dachow-creaton

Jakie są rodzaje dachów?