PHD razem z SunRoof na BUDMA 2022: Czas na spotkanie z budownictwem przyszłości!

phd sunroof budma
0

Już od 1 do 4 lutego startują targi BUDMA – jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branży budowlanej w Polsce i Europie. Swoją fotowoltaiczną innowację zaprezentuje również SunRoof. Nowoczesny dach solarny 2w1 będzie można zobaczyć na partnerskim stoisku Polskich Hurtowni Dachowych.

SunRoof jest pionierem na rynku budownictwa zintegrowanego z ogniwami fotowoltaicznymi, promującym zrównoważone projektowanie i ułatwiającym korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Tworzy cały ekosystem rozwiązań, od dachów solarnych 2w1, fotowoltaicznych fasad i carportów, po systemy do inteligentnego zarządzania czystą energią. Przełomowa technologia idzie w parze z estetyką i unikalnym skandynawskim designem.

Wspólnie z Polskimi Hurtowniami Dachowymi

Podczas tegorocznych targów BUDMA, zapraszamy na stoisko Polskich Hurtowni Dachowych, największej sieci hurtowni dachowych w Polsce – sektor C, pawilon 6, stoisko 56B, gdzie będzie można poznać nową kategorię dachu – dach solarny SunRoof 2w1.

Pochodzący ze Szwecji system pojawił się w Polsce w 2019 roku i szybko został okrzyknięty hitem w budownictwie, zdobywając liczne nagrody branżowe i zainteresowanie architektów oraz inwestorów. Dzięki wykorzystaniu najwydajniejszej obecnie technologii solarnej oraz zintegrowaniu jej z dachem, SunRoof osiągnął doskonały efekt wizualny i zmaksymalizował funkcjonalność oraz bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych. Fakt, że dach 2w1 pełni rolę tradycyjnego pokrycia dachowego i jednocześnie wytwarza prąd sprawia, że jest on najbardziej opłacalną inwestycją z korzyścią dla ludzi i środowiska.

BUDMA od trzech dekad jest tożsama z rozpoczęciem sezonu budowlanego. To najlepszy czas na inspirujące spotkania ze wszystkimi zainteresowanymi najnowszymi trendami w budownictwie – architektami, przedstawicielami handlu materiałami budowlanymi oraz inwestorami i deweloperami. Z niecierpliwością na nie czekamy! N​asi eksperci podzielą się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na ekologiczny, piękny i samowystarczalny energetycznie dom.

Więcej o BUDMA 2022 można dowiedzieć się na budma.pl

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie

Wybór dachówki a nachylenie połaci

pro_win_wdf_r8_zzz_k_des_0001_roto

Wymiana okien dachowych