Okna dachowe i akcesoria do okien Roto
Okna dachowe i akcesoria do okien Roto

Lepiej Roto.

Poczuj komfort w swoim domu.

Wybierz energooszczędne okna dachowe Roto wraz z akcesoriami i ciesz się spokojem na lata.

Lepiej Roto.

Poczuj komfort w swoim domu.

Wybierz energooszczędne okna dachowe Roto wraz z akcesoriami i ciesz się spokojem na lata.

Okno obrotowe
Okno obrotowe

Okno obrotowe

Klasyczne okno dachowe z osią obrotu w połowie wysokości ramy. Jest to najbardziej popularny sposób otwierania okien dachowych na poddaszach.

Dowiedz się więcej
Okno wysokoosiowe
Okno wysokoosiowe

Okno wysokoosiowe

Oś obrotu umieszczona jest w ¾ wysokości okna, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, umożliwiając swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej.

Dowiedz się więcej
Okno uchylno-wysokoosiowe
Okno uchylno-wysokoosiowe

Okno uchylno-wysokoosiowe

Dzięki podwójnemu systemowi otwierania okna dachowe Designo R8 wyróżniają się najwyższą funkcjonalnością spośród wszystkich oferowanych przez Roto produktów.

Dowiedz się więcej
Okna specjalne
Okna specjalne

Okna specjalne

Okno wyłazowe, wyłaz dachowy, okno kolankowe, system oddymiający. Dzięki oknom specjalnym Roto, możesz czuć się bezpiecznie! Jeśli chodzi o drogę ewakuacyjną, skuteczną ochronę przed powstawaniem dymu w razie pożaru, szybszy i bardziej bezpieczny dostęp na dach, czy niezakłóconą widoczność — Roto ma odpowiednie rozwiązanie do wszystkich zadań.

Dowiedz się więcej
Rolety i markizy zewnętrzne

Rolety i markizy zewnętrzne

Skutecznym sposobem na ochronę przed promieniami słońca i upałem, a w zimie przed chłodem jest zatrzymanie ciepła poprzez dodatkową przegrodę od zewnątrz. Do tej roli doskonale nadają się akcesoria zewnętrzne Roto, które wyróżniają się maksymalnym komfortem obsługi, nowoczesnym wykończeniem oraz najwyższą funkcjonalnością.

Dowiedz się więcej
Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety są idealnym uzupełnieniem wystroju wnętrza oraz pełnią funkcje praktyczne, jak ochrona przed jaskrawym światłem, ochrona prywatności czy zaciemnienie pomieszczenia. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność modeli pozwolą znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb ich użytkowników.

Dowiedz się więcej
Moskitiera

Moskitiera

Moskitiera na okno dachowe Roto to subtelna i skuteczna ochrona przed owadami. Zapewnia łatwy dostęp do klamki, a w wersji z tkaniną Transpatec® gwarantuje doskonałą przejrzystość dzięki cieńszej strukturze i zoptymalizowanej wielkości oczek.

Dowiedz się więcej
Zestawy przyłączeniowe

Zestawy przyłączeniowe

W celu zapewnienia jeszcze lepszej wiatro-, hydro- i termoizolacji Roto opracowało zestawy przyłączeniowe, których zadaniem jest zwiększenie szczelności w najbardziej newralgicznych punktach łączenia okna z powierzchnią dachu.

Dowiedz się więcej
Maskownica

Maskownica

Zadbaj o zabudowę wnęki okiennej. Maskownica Roto wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji PCV to doskonałe rozwiązanie do wykończenia wnęki okiennej. Płyta idealnie dopasowuje się do nachylenia okna dzięki przemyślanemu systemowi nacięć, które pozwalają na swobodne jej wyginanie.

Dowiedz się więcej
Schody strychowe

Schody strychowe

Oferta Roto to także schody strychowe — od tych najbardziej podstawowych, przez korzystną relację ceny do jakości, po komfortowe rozwiązanie zdalnie sterowane, a także schody strychowe połączone z wyjściem na dach płaski.

Dowiedz się więcej
© 2021 Created by Vena Art

Roto Okna

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów okien i technologii okiennej w całej Europie. Produkty firmy wyróżniają się niemiecką precyzją wykonania, najwyższą jakością użytych komponentów i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Przeczytaj o historii marki Roto i dowiedz się, jakie wartości realizuje firma Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Historia marki Roto

Firma Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. wywodzi się z niemieckiego przedsiębiorstwa Roto Frank Holding AG założonego w 1935 przez Wilhelma Franka. To wtedy marka Roto zaproponowała pierwsze, innowacyjne rozwiązania okien fasadowych, umożliwiających otwieranie i uchylanie skrzydła okiennego.

Firma Roto zgłosiła ponad 2500 patentów, wśród których warto wymienić przede wszystkim takie rozwiązania, jak pierwsze na świecie okno dachowe z uchylnym otwieraniem skrzydła czy okna wysokoosiowe.

Dzisiaj Roto inwestuje głównie w energooszczędność i zwiększenie komfortu korzystania ze swoich produktów.

Co oznacza „German made” w wydaniu Roto?

Filozofia marki Roto odwołuje się do przysłowiowej, niemieckiej solidności i najwyższych standardów wykonania. Opiera się przy tym na trzech grupach wartości:

 • ciągłości, konsekwencji i niezawodności

Od samego początku spółka Roto kojarzona była z technologią okienną i tak jest do dziś. Producent nieustannie rozwija swoje projekty i poszerza ofertę o coraz to nowe rozwiązania, wychodząc naprzeciw zmieniającym się warunkom rynku i potrzebom konsumentów.

 • doświadczenie, dążenie do sukcesu i patrzenie w przyszłość

Marka Roto to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, ale i elastyczność. Wszystkie elementy wytwarzane są w zaawansowanych zakładach produkcyjnych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich główne zalety to wytrzymałość i precyzja wykonania. Niemiecka jakość zarządzania produkcją i procesami gwarantuje zadowolenie odbiorców.

 • wiedza, umiejętności i niemiecki kunszt inżynieryjny

Zaawansowane technologie w połączeniu z niemieckimi wartościami oraz implementacją norm jakościowych idą w parze z wytężoną pracą specjalistów, którzy pracują nad ciągłym unowocześnianiem stosowanych rozwiązań.

W taki właśnie sposób marka Roto stosuje zasadę „German made”.

Zakłady produkcyjne Roto Okna

Zakłady produkcyjne Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. są najnowocześniejsze w całej Europie, jeżeli chodzi o produkcję:

 • okien dachowych,
 • akcesoriów,
 • schodów strychowych.

Nowoczesne linie produkcyjne zapewniają elastyczność, pewność dostawy i wydajność produkcji. Centralna nadzorująca pracę zakładów od 2001 roku mieści się w Bad Mergentheim. Pozostałe centra produkcyjne mieszczą się w Lubartowie i Leinfelden. Łącznie zatrudniają blisko 1500 pracowników.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jako pracodawca i partner handlowy

Firma Roto dba o swoich pracowników. Dla nowych osób przygotowała specjalny program wdrażający, zaś doświadczona kadra może liczyć na dostęp do szkoleń i innych możliwości rozwoju, które zwiększają jej kompetencje. Wszyscy pracownicy korzystają z comiesięcznych warsztatów, rocznych planów szkoleń oraz cyklicznych rozmów, które pozwalają im znaleźć motywację do pracy.

Koncern realizuje zasadę partycypacji pracowników w polityce firmy. Dlatego nawet pojedyncza osoba ma realny wpływ na to, jak rozwija się marka. Dbałość o kreatywność, zaangażowanie i przedsiębiorczość sprawia, że każdego dnia zespół zaczyna działać z nowym entuzjazmem.

Zarządzanie firmą Roto opiera się o koncepcję Lean Management. Zakłada ona m.in. prowadzenie przedsiębiorstwa produkcyjnego w sposób pozwalający na zminimalizowanie strat. Kluczowe elementy „szczupłego zarządzania to”:

 • określenie wartości dla klienta,
 • zidentyfikowanie strumienia wartości,
 • ciągły przepływ,
 • system ssący,
 • dążenie do doskonałości.

Pięć filarów, na których opiera się marka Roto

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. to przede wszystkim jakość w procesach produkcyjnych, kulturze pracowniczej obsłudze klientów oraz współpracy biznesowej. Dlaczego warto postawić akurat na tę firmę?

 • Niezawodność produktu

Potwierdzona filozofią „German made” oraz badaniami technicznymi i naukowymi jakość każdego produktu marki Roto, od zupełnie prostych konstrukcji po zaawansowane i kompleksowe projekty.

 • Serwis bez udziału sprzedawcy

Producent bierze pełną odpowiedzialność za swoje produkty. Kontaktuje się bezpośrednio z odbiorcami towarów, oferując pomoc techniczną i wsparcie na każdym etapie.

 • Współpraca i partnerstwo

Koncern Roto chętnie nawiązuje współpracę z firmami zewnętrznymi na zasadzie partnerstwa i zaufania. Przedstawiciele z ponad 20 regionalnych biur sprzedaży oferują zaangażowanie i pomoc biznesowym współpracownikom.

 • Szybka i kompletna dostawa

Marka Roto gwarantuje dostawę swoich towarów w 48 godzin. Większość z nich dostępna jest od ręki w magazynach firmowych, a doskonale zorganizowany łańcuch logistyczny pozwala na płynne realizowanie nawet największych zamówień.

 • Wsparcie technologiczne i merytoryczne

Swoim partnerom handlowym Roto oferuje szkolenia techniczne prowadzone przez profesjonalistów oraz szkolenia handlowe dla sprzedawców. W razie potrzeby wspiera również pracę dekarzy bezpośrednio na budowie.

Szukasz okien, które zapewnią dobrą wentylację, ochroną przed upałem i doskonałą izolację akustyczną? Produkty Roto to doskonały wybór! Niemiecka jakość produkcji i najwyższe standardy jakości obsługi gwarantują zadowolenie z zakupów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze rozwiązań, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony.