SOUDAL

Ekspert w klejeniu i uszczelnianiu

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych.

Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków firma osiągnęła wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.

Soudal jest również jednym z najważniejszych rzeczników nowoczesnych technologii i systemów – w pełni odpowiadających europejskiej strategii budownictwa energooszczędnego (EPBD). Potwierdzają to przyznawane firmie nagrody i wyróżnienia, w tym najcenniejsza Budowlana Marka Roku, której Soudal jest wielokrotnym laureatem.


 

Soudal – to rodzinna duma i w 100% rodzinny biznes. Firma od 55 lat starannie podtrzymuje rodzinne wartości, takie jak wzajemny szacunek, przedsiębiorczość i długoterminowa wizja rozwoju.

 

Soudal oferuje innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz rozwiązania, podwyższające efektywność energetyczną i bezpieczeństwo budynków.

 

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych – ponad 160 000 000 opakowań rocznie.

Soudal jest obecny w 140 krajach. W skład koncernu wchodzą 24 zakłady produkcyjne w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, 65 spółek zależnych, dystrybutorzy i własne biura sprzedaży na całym świecie.

Soudal oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych i produktów specjalistycznych, opartych na najnowszych technologiach, w tym na projektach opracowanych we własnych Centrach badawczo-rozwojowych.

 

Soudal od zawsze inwestuje w utrzymanie bezpiecznego, zdrowego środowiska i zrównoważony rozwój. Z myślą o współpracownikach, klientach i planecie znajduje idealny balans między jakością, a ekologią.


 

soudatherm roof 250

Soudatherm Roof

Soudatherm Roof to niezawodny system klejów poliuretanowych do skutecznej izolacji dachów płaskich, opracowany przez ekspertów Soudal we współpracy z architektami oraz profesjonalnymi ekipami dekarskimi.
System ten jest odpowiedni dla każdego typu pokrycia dachowego i z powodzeniem można wykorzystać go zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i renowacji starych dachów.
Głównymi komponentami Soudatherm Roof są wysokowydajne, bezpieczne w aplikacji kleje poliuretanowe, które zapewniają szybkie i trwałe mocowanie materiałów izolacyjnych. Co istotne, ograniczają one konieczność łączeń mechanicznych, a w konsekwencji nie dopuszczają do powstawania mostków termicznych oraz kondensacji wilgoci w konstrukcji dachu.


 

Wybrane produkty soudal

Wybrane produkty marki Soudal

  • Uszczelniacze dekarskie
  • Kleje do blach i dachówek
  • Powłoki do impregnacji
  • Taśmy uszczelniające
  • Piany montażowe