TEGALIT STAR

0

TEGALIT STAR

 

TEGALIT STAR to dachówka betonowa o nowoczesnym designie – geometryczny wzór i wyraźnie poprowadzone linie, nadają jej eleganckiego wyglądu. Dachówka może być zastosowana zarówno na dachu nowobudowanego budynku, ale także przy remontowanych budynkach. Z pewnością budynek na którym zostanie użyta będzie wyglądał efektownie oraz nowocześnie.

 

 

TEGALIT STAR – jakość na lata

Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe Braas są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu ulegają dalszemu utwardzeniu.

 

Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają już trzy ciekawe barwy.

 

 

LEPSZE WYCISZENIE DZIĘKI TEGALIT STAR

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. A przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym. Dodatkowo wyciszają dźwięki zewnętrzne o ok. 7 decybeli lepiej niż dachówki ceramiczne. To zmniejszenie ciśnienia dźwięku o ponad połowę. W ten sposób dachówki betonowe dają lepszą ochronę przed rosnącym obciążeniem hałasem z zewnątrz.

 

 

POWŁOKA STAR – NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Powłoka STAR to technologia pozwalająca stworzyć dachówki betonowe o kryształowym połysku. Do produkcji dachówek stosuje się pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, co wpływa na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu a co za tym idzie chroni poddasze przed nadmiernym nagrzewaniem.

 

DACHÓWKI TEGLAIT STAR DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W SIECI POLSKIE HURTONIE DACHOWE

 

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie
SOUDATHERM ROOF – EFEKTYWNY SYSTEM IZOLACJI DACHU

SOUDATHERM ROOF – EFEKTYWNY SYSTEM IZOLACJI DACHU

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, planując instalację systemu fotowoltaicznego na dachu domu jednorodzinnego?