Top Dekarze edycja „EKSPERCI 4.0” – program dla najlepszych dekarzy

creaton-polska-top-dekarze-edycja-eksperci-4.0-1095x754
0

CREATON Polska zaprasza dekarzy do udziału w IV już edycji programu dla profesjonalistów Top Dekarze „EKSPERCI 4.0”. W ramach akcji dekarze tworzą grono najlepszych specjalistów w kraju, którzy są cenieni w branży ze względu na posiadany kunszt i doświadczenie zawodowe.  

W ramach programu uczestnicy otrzymują dostęp do specjalnej platformy internetowej www.topdekarze.pl, która oferuje bogatą bazę fachowej wiedzy, informacji o produktach i rozwiązaniach dachowych CREATON, zdjęcia i artykuły oraz porady ekspertów Akademii CREATON.

Baza wiedzy oraz kontakt ze specjalistami z Akademii CREATON był dla wielu dekarzy dużym wsparciem. Przygotowany przez nas zbiór materiałów okazał się wartościowy nie tylko dla osób młodych, dopiero zaczynających pracę, ale także tych bardziej doświadczonych. 

Za przydatne uznali oni między innymi filmy o tematyce BHP, stanowiące uzupełnienie publikowanych artykułów. Fachowcy chętnie poszerzali swoją wiedzę na temat procesów montażu czy konkretnych produktów – mówi Michał Kacprzak, kierownik Akademii CREATON. – Dlatego też w edycji „EKSPERCI 4.0” chcemy położyć jeszcze większy nacisk na te aspekty. Za pomocą platformy dekarze mogą pozostawać w bezpośrednim kontakcie z Akademią CREATON uzyskując wymagane wsparcie.

Każdy z uczestników w ramach różnych aktywności na platformie, w tym zgłaszania dachów wykonanych przy użyciu określonych produktów z oferty CREATON zbiera punkty w rankingu, które umożliwiają wygranie cennych, przydatnych w pracy nagród. 

Nagrodami głównymi do zdobycia są: 3 markowe windy dekarskie GEDA Lift 250 o wartości 26 000 zł, odzież dekarska STRAUSS oraz elektronarzędzia MILWAUKEE. W tej edycji CREATON wprowadził również nowość – nagrody gwarantowane dla aktywnych dekarzy, którzy mogą wybierać przydatne produkty w kategoriach „Dekarski styl”, „BHP” i „Dekarski kunszt”.  

Edycja EKSPERCI 4.0” rozpoczęła się 1 września 2022 i potrwa do 31 maja 2023 r. Więcej informacji o programie Top Dekarze dostępnych jest na: www.topdekarze.pl.

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie

VILPE – CICHA KUCHNIA

Dachówka dobrze powleczona