WASZ DACH POZNAŃ

ul. Sycowska 49, Poznań

Pon. - Pt.
08.00 – 17.00
Sob.
09.00 – 13.00

Firma WASZ DACH z Poznania (województwo wielkopolskie) jest akcjonariuszem sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Hurtownia WASZ DACH dystrybuuje pokrycia dachowe renomowanych producentów, z którymi współpracuje PHD. WASZ DACH działając w sieci PHD tworzy największą sieć hurtowni dachowych w Polsce. Skontaktuj się z firmą WASZ DACH korzystając z danych powyżej.

 

Od firmy:

WA.SZ.DACH HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH SP. Z O.O. jest spółką działającą na wielkopolskim rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w branży budowlanej – pokryciach dachowych.

Od samego początku istnienia współpracujemy z największymi a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych, krajowych jak i zagranicznych, dostępnych na polskim rynku budowlanym. Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Materiały te są z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także przemysłowym. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz nowoczesnym technologiom poszerzamy systematycznie nasza ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych.