WINROOF Raba Wyżna

Raba Wyżna 382D, 34-721 Skawa, Polska

Pon. - Pt.
08.00 – 16.00
Sob.
08.00 – 12.00

Firma WINROOF z Raby Wyżnej (województwo małopolskie) jest akcjonariuszem sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Hurtownia dachowa WINROOF dystrybuuje pokrycia dachowe renomowanych producentów, z którymi współpracuje PHD. WINROOF działając w sieci PHD tworzy największą sieć hurtowni dachowych w Polsce. Skontaktuj się z firmą WINROOF korzystając z danych powyżej.

 

Od firmy:

Jesteśmy jedną z wielu firm działających w branży pokryć dachowych oraz stolarki budowlanej, jednak nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas z pośród naszych konkurentów.

Naszą domeną jest jakość, a nie ilość świadczonych usług; macie więc Państwo pewność, że odwiedzając nas, otrzymacie produkty wysokiej jakości oraz fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników w branży budowlanej.

Nasza oferta handlowa oparta jest na sprzedaży pokryć dachowych począwszy od blachy gontopodobnej z posypką, blachodachówki, dachówki ceramicznej i betonowej, okien dachowych i wszystkich niezbędnych akcesoriów tj: folii do wstępnego krycia dachów, wielu akcesoriów służących do ich wykańczania oraz systemy rynnowe.