phd-top

Dołącz do nas

Sprawdź co możesz zyskać dołączając do naszej grupy!

Polskie Hurtownie Dachowe to największa grupa zakupowa zrzeszająca firmy handlowe z branży pokryć dachowych w Polsce. Obecność w grupie daje jej członkom szereg wymiernych korzyści, począwszy od kwestii wizerunkowo-marketingowych, a skończywszy na wymiernych profitach finansowych przy okazji zakupu towarów od producentów.

Co oferujemy Twojemu biznesowi?

Zawsze zaczynamy od tego, co my możemy zrobić dla Ciebie. Ideą naszego biznesu jest Twoje zadowolenie. Zadowolenie z dodatkowych zarobków, ofert zakupowych, wsparcia marketingowego i biznesowego. PHD powstało jako zrzeszenie kilku firm, które postanowiły wspólnie negocjować warunki zakupowe z producentami. Nie powstaliśmy jako spółka komercyjna. Wyrośliśmy z gruntu hurtowni dachowych chcących lepiej wykorzystywać rynkowe realia. Od 2012 roku taki schemat działania jest przez nas wykorzystywany. Im bardziej zadowolony jesteś z naszej pracy tym większy sens mają nasze działania.

Wstępując do PHD zyskujesz wiele profitów, wśród których najważniejsze znajdują się poniżej. 

BONUSY GRUPOWE

To największa część profitów ze współpracy z PHD. Są to dodatkowe, niezależne od Twoich bonusów indywidualnych premie sprzedażowe za obrót, który wygeneruje cała sieć sprzedaży. Chcesz wysondować na jakim poziomie mógłbyś wypracować dodatkowe profity? Skontaktuj się z nami!

DOSTĘP DO MARKI AVALINE

Marka AVALINE to marka własna sieci PHD. Najlepsi producenci pokryć i akcesoriów dachowych produkują materiały pod naszym brandem. To dobrze znany w wielu branżach koncept, który przyciąga klientów mogących zakupić najlepsze produkty w przystępnych cenach. Marka AVALINE ma cztery główne założenia – marżowość, prosta logistyka, zaufanie wykonawców, brak konkurencji ofertowej. Więcej o marce AVALINE dowiesz się TUTAJ.

ZATOWAROWANIA, AKCJE ZAKUPOWE

Będąc w PHD możesz korzystać z regularnych akcji zakupowych prowadzonych przez całą grupę. Dzięki temu możesz uzyskiwać dodatkowe warunki zakupowe i tworzyć przewagę konkurencyjną. PHD realizuje regularne akcje promocyjne ze wszytkimi większymi producentami sektora pokryć dachowych.

KLAROWNE ZASADY WSPÓŁPRACY

PHD charakteryzuje się klarownymi zasadami współpracy. Umowa, którą przedstawiamy jest prosta, czytelna, a co najważniejsze – na równych i partnerskich zasadach. Regulamin grupy jasno określa zadania i obowiązki każdej ze stron. My zaś dokładamy wszelkich starań do rzetelnego wypełniania podjętych zobowiązań.

WSPARCIE MARKETINGOWE

Działamy gdzie tylko możemy chcąc wesprzeć Cię w Twojej sprzedaży. Mamy kilka kanałów marketingowych w postaci portali i kalkulatorów internetowych, social mediów, mediów tradycyjnych itp. W każdym z tych mediów promujemy Twoją firmę jako Partnera naszej sieci. Organizujemy wspólne akcje wizerunkowe, akcje dla dekarzy, handlowców, a także inwestorów. Bierzemy udział w targach zewnętrznych i organizujemy targi wewnętrzne.

WYPRACOWANY I PEWNY SCHEMAT DZIAŁANIA

PHD istnieje od 2012 roku. Stoi za nami doświadczenie i sprawdzone działania. Zaczynaliśmy jako mała amatorska grupa hurtowni dachowych. Dzisiaj jesteśmy największą siecią hurtowni dachowych w Polsce z niemal 130 oddziałami w całym kraju. Nasza strategia doprowadziła nas do profesjonalizacji działań i obrania formuły prawnej jako spółka akcyjna. Większość naszych umów z producentami to umowy długoterminowe, dające gwarancję profitów.

KONTAKTY BIZNESOWE I WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA

Ogormną zaletą działania w PHD jest informacja, którą wymieniamy się wewnątrz sieci. Często wiemy więcej i szybciej od reszty rynku. Współpracujemy również z niemiecko-austriacką grupą zakupową FDF – największa siecią zakupową w Niemczech pod względem dachowym i trzecią co do wielkości pod względem sprzedaży materiałów budowlanych. Wzajemnie wymieniamy się doświadczeniami oraz informacjami o realiach rynkowych.

UMOWY POZADACHOWE

Wszystkim naszym Partnerom radzimy aby przed zakupem czegokolwiek skontaktowali się najpierw z nami. Z naszym potencjałem zakupowym jesteśmy w stanie negocjować najlepsze warunki na wszelkie produkty. Obecnie PHD ma zawartych kilkadziesiąt umów na tzw. produkty pozadachowe od sieci komórkowej, przez ubezpieczenia i auta ekskluzywne, po wózki widłowe i stretch do pakowania.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPÓW PRZEZ WSPÓLNY NIP

Nie masz umowy z producentem albo Twoje warunki nie są satysfakcjonujące? Mamy możliwość zakupów przez wspólny nip u niektórych producentów. Dzięki temu możemy uzyskiwać lepsze warunki. To wygodne nieobowiązkowe narzędzie dające wiele możliwości firmom zrzeszonym w naszej sieci.

UCZCIWE DZIAŁANIE

Jako spółka akcyjna charakteryzujemy się transparentnością działania w każdym aspekcie. Nie pobieramy sobie żadnych opłat z wygenerowanych obrotów czy bonusów grupowych. Wypracowane przez Ciebie profity trafiają w 100% do Ciebie. PHD pobiera od swoich Partnerów opłaty abonamentowe.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Nasz program lojalnościowy dla wykonawców to element szerszego konceptu ŁĄCZY NAS DACH. Wprowadziliśmy nowoczesną i prostą w obsłudze aplikację dla dekarzy i cieśli, którzy dzięki współpracy z Twoją hurtownią będą mogli zyskiwać dodatkowe profity.

MAGAZYN CENTRALNY 

Magazyn centralny powstał głównie dla obsługi marki własnej AVALINE. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom hurtowni dachowych. Zamówienia z magazynu możesz składać w dowolnym miksie bez konieczności zamawiania na pełne palety. Możesz więc zamawiać pod konkretny dach bez konieczności zatowarowań (o ile nie potrzebujesz mieć więcej towaru u siebie na magazynie). Zamówienia złożone do 10.00 nastepnego dnia są u Ciebie lub u klienta.

POSZANOWANIE AUTONOMII TWOJEJ FIRMY

Chcemy aby PHD było zaakcentowane w Twojej hurtowni ale szanujemy Twoją autonomię. Nie narzucamy Ci schematów działania. PHD nie staje ponad marką Twojej firmy. Działamy jak partnerzy a wszelkie decyzje muszą być podyktowane obopólnymi korzyściami wynikającymi ze współpracy.

NAJSZERSZA OFERTA PRODUCENTÓW

PHD ma podpisane umowy z ponad 60 dostawcami materiałów dachowych. Współpracujemy z cenionymi i rzetelnymi partnerami. W naszej ofercie znajdziesz wszystkich najważniejszych producentów pokryć dachowych i akcesoriów. Sprawdź zakładkę DOSTAWCY. Prócz tego mamy oferty na produkty specjalistyczne (np. membrany pcv, dachy płaskie, dachy zielone, fotowoltaika).

Kogo szukamy?

piotr

Nie ma znaczenia czy Twoja firma jest największa w regionie, średnia czy na razie działasz na niewielką skalę. W PHD najważniejsze jest zrozumienie idei grupy. Jeżeli rozumiesz po co powstała i jak funkcjonuje sieć zakupowa, bez problemu wykorzystasz jej potencjał w prowadzeniu swojego biznesu. Do PHD poszukujemy zaangażowanych Partnerów, którzy poza oczywistymi profitami znajdą w PHD jeszcze inne aspekty zarobkowe i wpsierające ich biznes. W zamian jednak odwdzięczą się budowaniem wspólnego dobrego i profesjonalnego wizerunku PHD. Sam przez kilkanaście lat prowadziłem świetnie prosperującą hurtownię dachową z kilkoma oddziałami w Polsce. Sowje doświadczenie postanowiłem w pewnym momencie sowjego życia wykorzystać na innej płaszczyźnie, która w polskiej branży dachowej nie miała pierwowzrou. Na zupełnie innym poziomie – globalnym, ogólnopolskim. Udało się. Dziś przed nami kolejne wyzwania. Mam nadzieję, że będziemy mogli realizować je razem

Piotr Kośla
– Prezes Zarządu PHD S.A.
rafal

W celu rozszerzenia grupy PHD i dalszego jej rozwoju poszukujemy mocnych i dynamicznych firm z branży dachowej, działających na terenie całej Polski. Większa ilość wartościowych członków zdecydowanie wzmocni pozycję Polskich Hurtowni Dachowych na rynku oraz zwiększy możliwości wzajemnej współpracy pomiędzy poszczególnymi punktami handlowymi. Zapraszam na spotkanie każdego kto chce przystąpić do PHD. Możemy spotkać się w naszej siedzibie, mogę również odwiedzić Twoją firmę. Podczas spotkania szczegółowo omawiamy zasady współpracy, poszczególne profity płynące ze wspólnego działania a także wszystkie kwestie, które będą dla Ciebie niejasne. To czy przystąpisz do PHD jest Twoją decyzją. Podejmij ją jednak świadomie. Rozmowa nic nie kosztuje. Spotkajmy się abyś mógł poznać wszystkie możliwości. Czasem jedna rozmowa może odmienić życie, przynajmniej to biznesowe.

Rafał Włodarski
– Menadżer sieci sprzedaży PHD S.A.

Dachy Grupa Zakupowa

Jak dołączyć do PHD?

Wybierz jedna z trzech dróg kontaktu z nami – tę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

point1

Zadzwoń do naszego Menadżera sieci sprzedaży

i umów się na spotkanie

point2

Napisz do naszego Menadżera sieci sprzedaży

i umów się na spotkanie

point3

Wypełnij poniższy formularz

dzięki Twoim danym szybko wyliczymy wstępny poziom Twoich profitów z PHD. Oddzwonimy
z propozycją terminu spotkania.

Wypełnij formularz kontaktowy

    Sprawdź zakładkę DOSTAWCY i zobacz z jakimi producentami współpracujemy.

    Należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych