Regamet

Regamet to firma założona w 1991 roku w Mielcu i od tamtej pory sukcesywnie rozwija się na rynku produkcji pokryć dachowych, rozbudowując swoją ofertę o produkty zgodne z aktualnymi trendami. W 1995 roku rozpoczęła produkcję blach trapezowych, a w 2003 roku dodatkowo wprowadziła blachodachówki.

Firma ta jest doświadczonym i stabilnym partnerem, który przez prawie trzy dekady aktywnie obserwuje potrzeby klientów i zmiany na rynku pokryć dachowych. W zakresie jakości usług stawia sobie wysoko poprzeczkę, co zostało docenione i wyróżnione w postaci m.in. tytułu Gazeli Biznesu, Lidera Budowlanego Podkarpacia oraz Firmy Godnej Zaufania. Firma ta była także obecna w rankingu Diamenty Forbesa.

Firma ciągle rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i dostarczać produkty o najnowocześniejszym wzornictwie. Kompleksowość obsługi jest dla niej bardzo ważna, dlatego oprócz 5 wzorów blachodachówek, 3 modeli paneli dachowych i licznego asortymentu blach trapezowych, oferuje również akcesoria dachowe i obróbki blacharskie, które są wykonywane na indywidualne życzenie klientów.