Miesiąc producenta – BUDMAT – MAJ 2021

Miesiąc producenta - BUDMAT - MAJ 2021
0

Miesiąc producenta – BUDMAT – MAJ 2021

MIESIĄC PRODUCENTA w sieci Polskie Hurtownie Dachowe to specjalne promocje przygotowane dla klientów firm zrzeszonych w naszej grupie. Co miesiąc we współpracy z innym producentem pokryć lub akcesoriów dachowych będziemy przygotowywać atrakcyjne programy sprzedażowe. W maju ofertę przygotował producent blachodachówki BUDMAT.

REWOLUCJA NA DACHU! Takim hasłem najlepiej można określić działalność firmy BUDMAT na polskim rynku budowlanym. Firma BUDMAT jest twórcą innowacyjnego systemu MOD – modułowych obróbek dekarskich, w skład których wchodzą m.in. wiatrownice modułowe Venecja oraz gąsior dachowy GS-LUX. Dach, który wykończony jest takimi obróbkami to piękno i estetyka co najmniej tak dobra jak w przypadku dachówek ceramicznych. Potwierdza to Złoty Medal Targów Budma 2020 oraz tysiące kompletów MOD sprzedawanych co tydzień w całej Polsce.

Firma działa kompleksowo – oprócz blachodachówek modułowych oferuje wszelkie akcesoria, łącznie z systemami rynnowymi (stal i PVC) oraz obróbkami blacharskimi. Wyroby pochodzą z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z huty SSAB oraz ArcelorMittal. W ofercie firmy, oprócz dachów modułowych znajdują się również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profile stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

 

 

W specjalnej ofercie na maj znajduje się blachodachówka COMO – innowacyjna nowość na rynku. Od 10 maja firma BUDMAT podnosi ceny blachodachówek o ok. 6%, dla firm z sieci PHD cena na blachodachówkę COMO pozostaje bez zmian do końca miesiąca. Dodatkowo minimalny rabat na blachodachówkę COMO dla firm z sieci PHD będzie wynosił 35%.

 

BLACHODACHÓWKA COMO

 

To doskonała i nowoczesna blachodachówka modułową, której autorskie rozwiązania technologiczne w wielu wymiarach wyprzedzają rozwiązania stosowane obecnie na rynku.

Cechy blachodachówki COMO:

  • niepowtarzalny wygląd i uniwersalność ,
  • podwójne gięcie przetłoczenia,
  • fabryczne otwory i miseczki,
  • podtłoczenie wzdłuż przetłoczeń i podwinięcie przedniej krawędzi arkusza.

 

 

Więcej informacji o blachodachówce modułowej COMO można znaleźć pod adresami:

https://www.phd.pl/blachodachowka-modulowa-como-przyszlosc-estetyki-dachu/

https://www.budmat.com/pl/produkt/como-przyszlosc-estetyki-dachu-1413

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie

Dach w domu energooszczędnym

creaton-ceramiczne-akcesoria-dachowe

Ceramiczne akcesoria dachowe – funkcje i zalety