Okna dachowe Roto do domów pasywnych

0

W 2013 r. Roto wprowadziło na rynek okna dachowe z nowym niskoemisyjnym szkleniem Roto blueTec i Roto blueTec Plus.

 

Te trzyszybowe innowacyjne pakiety, zastosowane w oknach dachowych Roto Designo R6 i R8, gwarantują jeszcze lepsze parametry termoizolacyjne całego okna. Dzięki czemu spełniają one wysokie wymagania energetyczne stawiane w przypadku budynków pasywnych i energooszczędnych, stając się ich idealnie dopasowanym elementem.

Okna Designo R6 i R8 to pozytywny bilans energetyczny zmniejszający koszty ogrzewania oraz pewność dostarczenia odpowiedniej ilości światła na poddasze. Dodatkowo to także nowoczesny design i obniżony montaż, pozwalające na utworzenie z połacią dachową harmonijnej całości.

 

Szklenie Roto blueTec

3-szybowy pakiet do domów energooszczędnych w oknach Designo R6 i R8 z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie argonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear

 

Parametry Roto blueTec:

  • Uw = 1,0 W/m²K
  • Ug = 0,8 W/m²K

 

Szklenie Roto blueTec Plus

3-szybowy pakiet do domów pasywnych w oknach Designo R6 i R8 z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie kryptonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear.

 

Parametry Roto blueTec Plus:

  • Uw = 0,8 W/m²K (dla okien z PVC)
  • Ug = 0,5 W/m²K

 

Więcej informacji

Więcej szczegółów na temat okien z szybami Roto blueTec oraz Roto blueTec Plus uzyskają Państwo na polskiej wersji strony internetowej Roto: http://pl.dst.roto-frank.com

Źródło: www.roto.pl

Zobacz pozostałe wpisy
Zobacz wszystkie

Ekspert radzi: Deskowanie dachu − kiedy warto wybrać sztywne poszycie?

Kwadratowe rynny NIAGARA – jakość do kwadratu!